Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, eller vil gi oss tilbakemelding. Vi er her for deg.

Administrasjonen

Helene Ødven
Daglig leder
Tlf: 982 49 808

helene.odven@dnt.no

Trude Iversen
Organisasjonsleder
Tlf: 55 33 58 26/917 55 445

trude.iversen(at)dnt.no

André M. Pedersen
Informasjonsleder 
Tlf: 55 33 58 23/95 23 82 72

andre.marton.pedersen@dnt.no​​​​​​​

Johnny Bjørge
Hytte- og ruteansvarlig
Tlf: 55 33 58 20/930 87 194

johnny.bjorge@dnt.no​​​​​​​

Nicolas J. I. Rodriguez
Naturvernansvarlig
Tlf: 55 33 58 28/474 18 640

nicolas.rodriguez@dnt.no​​​​​​​

Catrine Frei
Regnskapsansvarlig             Tlf: 55 33 58 17/413 21 094

catrine.frei@dnt.no

Torill Refsdal Aase
Redaktør og hytteavdeling 
Tlf: 55 33 58 10/90933023

torill.refsdal.aase@dnt.no

Ørjan Sælensminde
Forum for Natur og Friluftsliv (FNF) Hordaland
Tlf:  55 33 58 19

Marit Djupvik
Hyttedriftansvarlig
Tlf: 55 33 58 16/901 09 356

marit.djupvik@dnt.no​​​​​​​

Per Arne Aadland
Hyttedriftansvarlig
Tlf: 55 33 58 14/928 48 844

per.arne.aadland@dnt.no

Aktivitetsavdelingen 

Birgithe S. Roald
Leder aktivitetsavdelingen

  
Tlf: 55 33 58 22/ 992 39 573 
 birgithe.roald(at)dnt.no


Einar Sleire

Nærmiljøansvarlig og informasjonsmedarbeider

Tlf:55 30 48 50/ 924 66 183 einar.sleire(at)dnt.no

Linn Senneset
Barnas Turlag


Tlf. 55 33 58 18/ 451 14 885
Linn.senneset(at)dnt.no 


Kaspar Øines Skjulhaug 

Prosjektansvarlig ferskingkurs og friluftsliv i skolen.

Tlf: 401 99 514 kaspar.oines.skjulhaug(at)dnt.no

Silje Valla
Ungdom- og fjellsportansvarlig 

Tlf: 55 33 58 21/90 93 92 64
silje.valla(at)dnt.no


Hild Fjermestad Aase

Barnas Turlag, vikariat

Tlf. 926 45 413

hild.aase@dnt.no


Sigrid Kvåle Myksvoll
Prosjektleder: Klart det går, FTU, Til Topps, TiTur, Aktiv til 100
​​​​​​​
Tlf: 55 33 58 15/ 908 50 308
sigrid.kvaale.myksvoll(at)dnt.no

Tursenter

Einar Sæther
Turveileder
Leder, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10 
einar.saether(at)dnt.no




Linda Fongaard
Turveileder
Innkjøp, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10/938 10 147
linda.fongaard(at)dnt.no

Helen Uglenes
Turveileder
Tursenter

Tlf: 55 33 58 10

helen.uglenes(at)dnt.no

Anders Skoglund
Turveileder
Medarbeider, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
anders.skoglund(at)dnt.no




Annonse