Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, eller vil gi oss tilbakemelding. Vi er her for deg. Hovednummeret er 55 33 58 10, betjent på hverdager kl. 10–16.

Administrasjonen

Helene Ødven
Daglig leder
Tlf: 55 33 58 18/982 49 808

helene.odven@dnt.no

Trude Iversen
Organisasjonsleder
Tlf: 55 33 58 11/917 55 445

trude.iversen(at)dnt.no

Katherine Ferguson​​​​​​​
Informasjonsleder og redaktør (vikar)
Tlf: 55 33 58 23/996 33 130

katherine.ferguson@dnt.no​​​​​​​

Johnny Bjørge
Hytte- og ruteansvarlig
Tlf: 55 33 58 20/930 87 194

johnny.bjorge@dnt.no​​​​​​​

Sabine Koch
Markedskoordinator og 3/4/7-fjellsturen
Tlf: 55 33 58 24

sabine.koch@dnt.no

Dan Jørgen Sørheim     

Hytte- og ruteavdeling, prosjektansvarlig: Bynært friluftsliv

Tlf: 930 07 183, e-post: dan.jorgen.sorheim@dnt.no


Gunvar Mikkelsen
Koordinator Forum for Natur og Friluftsliv (FNF) Hordaland
Tlf:  55 33 58 19 / 996 22 830

gunvar.mikkelsen@fnf-nett.no

Torill Refsdal Aase
Hytte- og ruteavdeling

Tlf: 55 33 58 13/90933023

torill.refsdal.aase@dnt.no

Catrine Frei                          
Regnskapsansvarlig             Tlf: 55 33 58 17/413 21 094

catrine.frei@dnt.no

Marit Djupvik
Hyttedriftsansvarlig

Tlf: 55 33 58 16

marit.djupvik@dnt.no

Dag Sandvik

Naturvernansvarlig

Tlf: 911 11 356

dag.sandvik@dnt.no

Per Arne Aadland
Hyttedriftansvarlig

Tlf: 55 33 58 14/928 48 844

per.arne.aadland@dnt.no

Siren Skråmestø Juliussen

Rådgiver, naturforvaltning, DNT Vest (prosjekt 80%)
Tlf: 55 33 58 28/93432133

siren.juliussen@dnt.no

Aktivitetsavdelingen 

Birgithe S. Roald

Leder aktivitet

Tlf: 55 33 58 22/ 992 39 573 
 birgithe.roald(at)dnt.no.           


Hild Fjermestad Aase

Turboklubbene og friluftsskoler

Tlf: 55 33 58 25
hild.aase(at)dnt.no

Rune Mo-Bjørkelund

Ungdom og fjellsport. Prosjektansvarlig: Unge Naturtalenter

Tlf. 55 30 48 52

rune.mo-bjorkelund(at)dnt.no


Linn Senneset

Barnas Turlag og nærmiljø


Tlf. 55 33 58 27
Linn.senneset(at)dnt.no  ​​​​​​​

Kaspar Øines Skjulhaug 

Prosjektansvarlig fersking-kurs og friluftsliv i skolen.

Tlf. 55 33 58 26
kaspar.oines.skjulhaug(at)dnt.no

Sigrid Kvåle Myksvoll
Prosjektansvarleg folkehelse og inkludering
Adm. ansvarlig for tilbudene: Klart det går og Friluftsliv tilrettelagt for utviklingshemmede (DNT tilrettelagt), Til Topps, TiTur, Ti på hjul, Aktiv til 100, Seniorgruppen.
​​​​​Tlf: 55 33 58 15
sigrid.kvaale.myksvoll(at)dnt.no

Tursenter

Einar Sæther
Turveileder
Leder, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10 
einar.saether(at)dnt.no




Linda Fongaard
Turveileder
Innkjøp, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
linda.fongaard(at)dnt.no

Helen Uglenes
Turveileder
Tursenter

Tlf: 55 33 58 10

helen.uglenes(at)dnt.no

Anders Skoglund
Turveileder
Medarbeider, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
anders.skoglund(at)dnt.no




Annonse