Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, eller vil gi oss tilbakemelding. Vi er her for deg. Hovednummeret er 55 33 58 10, betjent på hverdager kl. 10–16.

Administrasjonen

Helene Ødven
Daglig leder
Tlf: 55 33 58 18/982 49 808

helene.odven@dnt.no

Trude Iversen
Organisasjonsleder
Tlf: 55 33 58 11/917 55 445

trude.iversen(at)dnt.no

André M. Pedersen​​​​​​​
Informasjonsleder og redaktør
Tlf: 55 33 58 23/95 23 82 72

andre.marton.pedersen@dnt.no​​​​​​​

Johnny Bjørge
Hytte- og ruteansvarlig
Tlf: 55 33 58 20/930 87 194

johnny.bjorge@dnt.no​​​​​​​

Sabine Koch
Markedskoordinator og 3/4/7-fjellsturen
Tlf: 55 33 58 24

sabine.koch@dnt.no

Dan Jørgen Sørheim     

Hytte- og ruteavdeling, prosjektansvarlig: Bynært friluftsliv

Tlf: 930 07 183, e-post: dan.jorgen.sorheim@dnt.no


Torill Refsdal Aase
Hytte- og ruteavdeling

Tlf: 55 33 58 13/90933023

torill.refsdal.aase@dnt.no

Catrine Frei
Regnskapsansvarlig             Tlf: 55 33 58 17/413 21 094

catrine.frei@dnt.no

Marit Djupvik
Hyttedriftsansvarlig

Tlf: 55 33 58 16

marit.djupvik@dnt.no

Siren Skråmestø Juliussen

Naturvernansvarlig (vikariat)
Tlf: 55 33 58 28/93432133

siren.juliussen@dnt.no

Per Arne Aadland
Hyttedriftansvarlig

Tlf: 55 33 58 14/928 48 844

per.arne.aadland@dnt.no

Gunvar Mikkelsen
Koordinator Forum for Natur og Friluftsliv (FNF) Hordaland
Tlf:  55 33 58 19 / 996 22 830

gunvar.mikkelsen@fnf-nett.no

Aktivitetsavdelingen 

Birgithe S. Roald
Leder aktivitet
Tlf: 55 33 58 22/ 992 39 573 
 birgithe.roald(at)dnt.no.           


Linn Senneset
Barnas Turlag og nærmiljø
Tlf. 55 33 58 27
Linn.senneset(at)dnt.no 


Hild Fjermestad Aase

Turboklubbene og friluftsskoler
Tlf: 55 33 58 25
hild.aase(at)dnt.no

Kaspar Øines Skjulhaug 

Prosjektansvarlig fersking-kurs og friluftsliv i skolen.

Tlf. 55 33 58 26
kaspar.oines.skjulhaug(at)dnt.no

Silje Valla
Ungdom og fjellsport. Prosjektansvarlig: Unge Naturtalenter

Tlf: 55 33 58 21
silje.valla(at)dnt.no

Rune Mo-Bjørkelund

Ungdom og fjellsport. Prosjektansvarlig: Unge Naturtalenter

Tlf. 55 33 58 30

rune.mo-bjorkelund(at)dnt.no


Sigrid Kvåle Myksvoll
Prosjektansvarlig: DNT tilrettelagt (Klart det går, FTU), Til Topps, TiTur, Aktiv til 100, Seniorgruppen.
​​​​​
Tlf: 55 33 58 15
sigrid.kvaale.myksvoll(at)dnt.no

Tursenter

Einar Sæther
Turveileder
Leder, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10 
einar.saether(at)dnt.no




Linda Fongaard
Turveileder
Innkjøp, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
linda.fongaard(at)dnt.no

Helen Uglenes
Turveileder
Tursenter

Tlf: 55 33 58 10

helen.uglenes(at)dnt.no

Anders Skoglund
Turveileder
Medarbeider, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
anders.skoglund(at)dnt.no




Annonse