Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, eller vil gi oss tilbakemelding. Vi er her for deg. Hovednummeret er 55 33 58 10.

Administrasjonen

Helene Ødven
Daglig leder
Tlf: 55 33 58 18/982 49 808

helene.odven@dnt.no

Trude Iversen
Organisasjonsleder
Tlf: 55 33 58 90/917 55 445

trude.iversen(at)dnt.no

André M. Pedersen​​​​​​​
Informasjonsleder og redaktør
Tlf: 55 33 58 23/95 23 82 72

andre.marton.pedersen@dnt.no​​​​​​​

Johnny Bjørge
Hytte- og ruteansvarlig
Tlf: 55 33 58 20/930 87 194

johnny.bjorge@dnt.no​​​​​​​

Sabine Koch
Markedskoordinator
Tlf: 55 33 58 24/483 41 105

sabine.koch@dnt.no

Catrine Frei
Regnskapsansvarlig             Tlf: 55 33 58 17/413 21 094

catrine.frei@dnt.no

Torill Refsdal Aase
Hytte- og ruteavdeling 
Tlf: 55 33 58 91/90933023

torill.refsdal.aase@dnt.no

Siren Skråmestø Juliussen

Naturvernansvarlig (vikariat)
Tlf: 55 33 58 28/93432133

siren.juliussen@dnt.no

Marit Djupvik
Hyttedriftsansvarlig 
Tlf: 55 33 58 16

marit.djupvik@dnt.no

Silje Elvatun Sikveland
Fylkeskoordinator Forum for Natur og Friluftsliv (FNF) Hordaland
Tlf:  55 33 58 19

silje.sikveland@fnf-nett.no

Per Arne Aadland
Hyttedriftansvarlig
Tlf: 55 33 58 14/928 48 844

per.arne.aadland@dnt.no

Aktivitetsavdelingen 

Birgithe S. Roald
Leder aktivitet

  
Tlf: 55 33 58 22/ 992 39 573 
 birgithe.roald(at)dnt.no


Linn Senneset
Barnas Turlag og nærmiljø.


Tlf. 55 3 48 50
Linn.senneset(at)dnt.no 


Hild Fjermestad Aase
Turboklubbene og Friluftsskoler


Tlf: 55 33 58 25
hild.aase(at)dnt.no

Kaspar Øines Skjulhaug 

Prosjektansvarlig ferskingkurs og friluftsliv i skolen. Tlf. 55 33 58 92
kaspar.oines.skjulhaug(at)dnt.no

Silje Valla
Ungdom- og fjellsportansvarlig, prosjektansvarlig for Unge Naturtalenter


Tlf: 55 33 58 21
silje.valla(at)dnt.no


Sigrid Kvåle Myksvoll
Prosjektansvarlig: Klart det går, FTU, Til Topps, TiTur, Aktiv til 100
​​​​​​​
Tlf: 55 33 58 15
sigrid.kvaale.myksvoll(at)dnt.no

Tursenter

Einar Sæther
Turveileder
Leder, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10 
einar.saether(at)dnt.no




Linda Fongaard
Turveileder
Innkjøp, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
linda.fongaard(at)dnt.no

Helen Uglenes
Turveileder
Tursenter

Tlf: 55 33 58 10

helen.uglenes(at)dnt.no

Anders Skoglund
Turveileder
Medarbeider, Tursenter

Tlf: 55 33 58 10
anders.skoglund(at)dnt.no




Annonse